MÖBLER / Kistor / Droskkista 15507381
nr 1550 7381
Droskkista
längd: 104 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 juli 2023
kl 19:05:49
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)